Palmares

2016:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. KSC Lokeren België 1. Mjällby AIF Zweden
2. SBV Excelsior Rotterdam 2. AZ Alkmaar
3. FK Teplice Tsjechië 3. FK Teplice Tsjechië
4. NEC/FC Oss Nijmegen 4. Sparta Rotterdam Rotterdam
5. Roda '46 Leusden 5. Vitesse Arnhem
6. Mjällby AIF Zweden 6. Roda '46 Leusden
7. AVV Zeeburgia Amsterdam 7. KSC Lokeren België
8. - - 8. Fortuna Sittard Sittard
Topscorer (5 doelpunten) Topscorer (3 doelpunten)
Patrik Žitný (FK Teplice) 

David Kormunda (FK Teplice)

Matej Radosta (FK Teplice)

Jacob Ottosson (Mjällby AIF)

S. Rau (Fortuna Sittard)

Anton Fase (AZ)

Thomas Buitink (Vitesse)

Halil Dervisoglu (Sparta Rotterdam)

Beste speler: Beste speler:
Amine Benhaib (KSC Lokeren) Brad van Hoeven (Sparta Rotterdam)
Beste keeper: Beste keeper:
Maarten Paes (NEC/FC Oss) Linus Eriksson (Mjällby AIF)

2015:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Mjällby AIF Zweden 1. AZ U17 Alkmaar
2. AVV Zeeburgia Amsterdam 2. Vejle Boldklub Denemarken
3. Vejle Boldklub Denemarken 3. Vitesse Arnhem
4. Fortuna Sittard Sittard 4. FK Teplice Tsjechië
5. Roda '46 Leusden 5. Mjällby AIF Zweden
6. KV Mechelen België 6. Roda '46 Leusden
7. FC Dordrecht Dordrecht 7. KV Mechelen België
8. FK Teplice Tsjechië 8. PEC Zwolle Zwolle
Topscorer (3 doelpunten) Topscorer (10 doelpunten)
Søren Balsgaard (Vejle Boldklub)  Kai Korenuik (Vitesse)
Beste speler: Beste speler:
Andre Reinholdsson (Mjällby AIF) Agon Mucolli (Vejle Boldklub)
Beste keeper: Beste keeper:
Philip Olsson (Mjällby AIF) Joey Roggeveen (AZ)

2014:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. AVV Zeeburgia Amsterdam 1. Vitesse Arnhem
2. Vejle Boldklub Denemarken 2. Vejle Boldklub Kolding Denemarken
3. Mjällby AIF Zweden 3. Holstein Kiel Duitsland
4. FK Usti nad Labem Tsjechië 4. Mjällby AIF Zweden
5. Holstein Kiel Duitsland 5. FC Utrecht Utrecht
6. BVV Barendrecht Barendrecht 6. Roda '46 Leusden
7. Roda '46 Leusden 7. Almere City FC Almere
8. Almere City FC Almere 8. FK Usti nad Labem Tsjechië
Topscorer (4 doelpunten) Topscorer (7 doelpunten)
Ole Bisp Rasmussen (Vejle Boldklub)
Bennaisa Benamar (AVV Zeeburgia)
Gaultier Obiango (BVV Barendrecht) 
Anass Ahannac (Almere City FC)
Beste speler: Beste speler:
Ole Bisp Rasmussen (Vejle Boldklub) Zhang Yunning (Vitesse)
Beste keeper: Beste keeper:
Dominik Čermák (FK Usti nad Labem) Jelmer Nijburg (Vitesse)

 2013:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. YR KV Mechelen België 1. Vejle Boldklub Kolding Denemarken
2. Mjällby Zweden 2. Vitesse/AGOVV Arnhem
3. KSC Lokeren België 3. DWS Amsterdam
4. Vejle Boldklub Kolding Denemarken 4. KSC Lokeren België
5. BVV Barendrecht Barendrecht 5. YR KV Mechelen België
6. Almere City FC Almere 6. Roda '46 Leusden
7. FK Baumit Jablonec Tsjechië 7. Helsingborgs IF Zweden
8. Roda '46 Leusden 8. FK Baumit Jablonec Tsjechië
Topscorer (6 doelpunten) Topscorer (8 doelpunten)
Tevin Biekman (BVV Barendrecht) Jordy Peffer (YR KV Mechelen)
Beste speler: Beste speler:
Jan Mertens (YR KV Mechelen) Joris Klein Holte (Vitesse/AGOVV)
Beste keeper: Beste keeper:
Jens van Ransbeeck (YR KV Mechelen) Zaïd Belmahdi (DWS)

2012:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Vejle Boldklub Kolding Denemarken 1. FK Baumit Jablonec Tsjechië
2. Helsingborgs IF Zweden 2. Helsingborgs IF Zweden
3. YR KV Mechelen België 3. AZ Alkmaar
4. AFC Amsterdam Amsterdam 4. FC Utrecht Utrecht
5. Roda '46 Leusden 5. Vejle Boldklub Kolding Denemarken
6. FK Baumit Jablonec Tsjechië 6. YR KV Mechelen België
7. Vitesse/AGOVV Arnhem 7. Vitesse / AGOVV Arnhem
8. sv Argon Mijdrecht 8. Roda '46 Leusden
Topscorer (7 doelpunten) Topscorer (9 doelpunten)
Oliver Thychosen (Vejle Boldklub Kolding) Jakub Kuhn (FK Baumit Jablonec)
Beste speler: Beste speler:
Benjamin Hansen (Vejle Boldklub Kolding) Dani van der Moot (AZ)
Beste keeper: Beste keeper:
Linus Müller (Helsingborgs IF) Jan Masařík (FK Baumit Jablonec)

2011:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Helsingborgs IF Zweden 1. Vitesse / AGOVV Arnhem
2. SV Bergisch Gladbach '09 Duitsland 2. FC Honka Espoo Finland
3. B.93 Denemarken 3. FK Baumit Jablonec Tsjechië
4. Roda '46 Leusden 4. Helsingborgs IF Zweden
5. FK Baumit Jablonec Tsjechië 5. FC Dordrecht Dordrecht
6. FC Dordrecht Dordrecht 6. B.93 Denemarken
7. FK Rabotnicki Macedonië 7. FC Utrecht Utrecht
8. AFC Amsterdam Amsterdam 8. Roda '46 Leusden
Topscorer (5 doelpunten) Topscorer (5 doelpunten)
Tim Weyers (SV Bergisch Gladbach '09) Robert Mirosavic (Hesingborgs IF)
Beste speler: Beste speler:
David Svensson (Helsingborgs IF) Isa Kallon (Vitesse / AGOVV)
Beste keeper: Beste keeper:
Valbon Idrizi (B.93) Ville Hursti (FC Honka Espoo) 

2010:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. FK Baumit Jablonec Tsjechië 1. FK Baumit Jablonec Tsjechië
2. Vitesse / AGOVV Arnhem 2. Roda '46 Leusden
3. Helsingborgs IF Zweden 3. FC Utrecht Utrecht
4. SV Bergisch Gladbach '09 Duitsland 4. Vitesse / AGOVV Arnhem
5. SC Cambuur Leeuwarden Leeuwarden 5. Helsingborgs IF Zweden
6. Roda '46 Leusden 6. Supersport United Zuid-Afrika
7. KSK Beveren België 7. Excelsior Rotterdam Rotterdam
8. FC Dordrecht Dordrecht 8. Afc DWS Amsterdam
Topscorer (3 doelpunten) Topscorer (8 doelpunten)
Nikolas Danícek (FK Baumit Jablonec)
Kjell van Kemseke (KSK Beveren)
Aron Rygiel (SC Cambuur Leeuwarden)
Adnane Tighadouini (Vitesse / AGOVV)
Michal Pavlata (FK Baumit Jablonec)
Beste speler: Beste speler:
Abdul Khalili (Helsingborgs IF) Michal Pavlata (FK Baumit Jablonec)
Beste keeper: Beste keeper:
Mauroo Janssen (KSK Beveren) Josh Salet (Roda '46) 

2009:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. KSK Beveren België 1. Willem II Tilburg
2. SV Bergisch Gladbach '09 Duitsland 2. Excelsior Rotterdam Rotterdam
3. SC Cambuur Leeuwarden Leeuwarden 3. FC Emmen Emmen
4. GVVV Veenendaal 4. Roda '46 Leusden
5. FC Omniworld Almere 5. AFC Amsterdam Amsterdam
6. AFC Amsterdam Amsterdam 6. KVC Westerlo België
7. Roda '46 Leusden 7. FC Omniworld Almere
8. KVC Westerlo België 8. KSK Beveren België
Topscorer (4 doelpunten) Topscorer (6 doelpunten)
Marcel Wiemer (SV Bergisch Gladbach '09)
Donny Rijnink (FC Omniworld)
Robert Meijer (Roda '46)
Gianni van den Buijs (KVC Westerlo)
Beste speler: Beste speler:
Marco Hentschel (SV Bergisch Gladbach '09) Samet Görer (Willem II)
Beste keeper: Beste keeper:
-

1994:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Verbroedering Geel België 1. Roda '46 Leusden
2. Roda '46 Leusden 2. Lyrat België
3. FC Emmen Emmen 3. FC Zwolle Zwolle
4. Lyrat België 4. Nienburg Duitsland
5. SV Diemen Diemen 5. Amagar Denemarken
6. SV Saestum Zeist 6. AC Gonzaga Italië
7. - - 7. SV Saestum Zeist
8. - - 8. Roda '46 II Leusden

1993:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Verbroedering Geel België 1. Roda '46 Leusden
2. Roda '46 Leusden 2. Sparta Nijkerk Nijkerk
3. Sparta Nijkerk Nijkerk 3. SV Diemen Diemen
4. FC Emmen Emmen 4. VVOG Harderwijk
5. VV Maarssen Maarssen 5. Roda '46 II Leusden
6. VVZA Amersfoort 6. AC Gonzaga Italië
7. De Vecht Loenen aan de Vecht 7. De Vecht Loenen aan de Vecht
8. CSW Wilnis 8. - -

1992:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Zwarte Leeuw België 1. Roda '46 Leusden
2. SV Saestum Zeist 2. Zwarte Leeuw België
3. VEP Woerden 3. AC Gonzaga Italië
4. Zuidwolde Zuidwolde 4. Sparta Nijkerk Nijkerk
5. Samartinese Italië 5. Vitesse Arnhem
6. VV Rheden Rheden 6. Vep Woerden
7. Vitesse Arnhem 7. SV Diemen Diemen
8. Roda '46 Leusden 8. SV Saestum Zeist

 1991:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Zwarte Leeuw België 1. Zwarte Leeuw België
2. SV Batavia '90 Lelystad 2. Roda '46 Leusden
3. Roda '46 Leusden 3. MSV '19 Montfoort
4. GVVV Veenendaal 4. AC Gonzaga Italië
5. SO Soest Soest 5. De Sperwer Loenen
6. sv Epe Epe 6. Geinoord Nieuwegein Nieuwegein
7. MSV '19 Montfoort 7. SC Westervoort Arnhem
8. SV Baarn Baarn 8. Roda '46 II Leusden

 1990:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Zwarte Leeuw België 1. AC Mantova Italië
2. FC Lugano Zwitserland 2. Zwarte Leeuw België
3. VV Nunspeet Nunspeet 3. Verbroedering Geel België
4. Roda '46 Leusden 4. SV Saestum Zeist
5. IJsselmeervogels Spakenburg 5. Roda '46 Leusden
6. SV Saestum Zeist 6. IJsselmeervogels Spakenburg
7. AC Gonzaga Italië 7. DEV Doorn
8. HSV De Zuidvogels Huizen 8. HSV De Zuidvogels Huizen

 1989:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. FC Lugano Zwitserland 1. Verbroedering Geel België
2. Roda '46 Leusden 2. Roda '46 Leusden
3. De Meern De Meern 3. ASVD Dronten
4. PVCV Vleuten 4. Roda '46 II Leusden
5. VV Ripperda Haarlem 5. AC Gonzaga Italië
6. Furtitudo Culemborg 6. VV Ripperda Haarlem
7. Roda '46 II Leusden 7. PVCV Vleuten
8. ASVD Dronten 8. De Meern De Meern

 1988:

Eindstand U19 Eindstand U17
1. Roda '46 Leusden 1. Roda '46 Leusden
2. CDW Wijk bij Duurstede 2. CDW Wijk bij Duurstede
3. FC Sint Job België 3. Quick Den Haag
4. Stator Lelystad 4. IJsselmeervogels Spakenburg
5. AC Gonzaga Italië 5. AC Gonzaga Italië
6. Quick Den Haag 6. VVOP Voorthuizen
7. - - 7. Stator Lelystad
8. - - 8. DVS '33 Ermelo

Toernooimagazine


Klik hier voor de PDF versie